top of page

ARCHIV

PREZIDENTSKÝ ZÁPASNÍK: český Richard Gere, Janečkův padák a prezidentská předvolební mše

Prezidentský zápasník se vrací po vynucené pauze způsobené jedním megalomanským Rusákem. Slibně se rozrůstající pole (možných) prezidentských kandidátů začalo s invazí ruských hord poněkud stagnovat. I nám v Prezidentském zápasníku bylo poněkud žinantní se tímto tématem po začátku konfliktu vůbec zabývat. Ale jak už to tak bývá, normalita války téměř za humny se stala realitou a v posledních týdnech se do prezidentského klání začaly zapojovat nové a velmi zajímavé přírůstky.


Koláž ZP, zdroj: FB Karel Janeček/bbb.com.

Ještě než se opřeme do nových zájemců o nejvyšší politický post, pojďme si společně udělat takovou malou inventuru těch starších, již i zde probíraných kandidátů. Stejně jako my, asi ani naši čtenáři moc netuší, co poslední dva měsíce dělali. Nelze než začít s naším oblíbencem Karlem Divišem.


Kluk z plakátu

Karel Diviš evidentně nehodil ručník do ringu ani po našem starším ironickém komentáři a poctivě se setkává s občany a sbírá podpisy pro svou kandidaturu. Zřejmě i nadále funguje jeho spolupráce s marketingovým géniem Tomášem Klvaňou. Z poslední doby tak nejvíce zaujal článek na serveru moda.cz, kde je Diviš připodobňovaný hollywoodskému krasavci Richardu Gerovi a v kterém se především dozvíte, že se nebojí vsadit na zajímavé detaily, jako jsou puntíky a proužky na košilích a zimních šálách. Můžeme konstatovat, že u této kandidatury je vše v pořádku a při starém. Naše jistota.Jako Skála, jako

Komunistický kandidát Skála jede kampaň ve velkém stylu. Každý týden absolvuje dvě talkshow (tj. někde na