top of page

ARCHIV

EXPERTI V ARÉNĚ live: Operace Vrbětice v souvislostech I.

Aktualizováno: 7. 5. 2021

Vysoká škola CEVRO Institut a názorový portál CEVRO ARENA připravují sérii odborných konferencí na výbušné téma Vrbětice, které půjdou pod povrch toho, čemu se věnuje mediální mainstream. První proběhne dnes od 16 hod na youtube kanálu CEVROARENA.Sdělení vrcholných představitelů státu na improvizované tiskové konferenci v sobotu večer 17. dubna, že do výbuchů v muničním skladě ve Vrběticích před sedmi lety byli zapojeni ruští agenti vojenské rozvědky GRU, otřáslo českou politickou scénou a vyvolalo nejvážnější diplomatický střet s Ruskou federací posledních 30 let.


Mediální prostor je zahlcený informacemi a spekulacemi a další nové informace jistě ještě vyplavou na povrch.


PŘIPOJIT SE MŮŽETE ZDE.


První setkání se zaměří na samotnou přípravu sabotážních operací na cizím území, taktiku a chování účastníků a následně na činnost policie a zpravodajských složek při vyšetřování útoku.


Pod pokličku zpravodajských operací a vyšetřování nahlédneme s elitními bezpečnostními experty:


Jan Paďourek - bezpečnostní expert se specializací na zpravodajské služby a bezpečnostní hrozby, bývalý náměstek Úřadu pro zahraniční styky a informace (ÚZSI).


David Rožek - bezpečnostní analytik, absolvent Counterterrorism studies v IDC Herzeliya (Izrael), držitel CPP ASIS.


Jakub Patloka - lektor a instruktor bezpečnostních disciplín. Jako policista se dlouhodobě věnoval odhalování organizovaného zločinu. Zabývá se ochranou organizací kritické infrastruktury a tzv. měkkých cílů.


Setkání bude moderovat šéfredaktor CEVRO ARENY Jiří Š. Cieslar.


Těšíme se na Vás!151 zobrazení

Σχόλια


NEJČTENĚJŠÍ

HLAVNÍ PARTNER

1.png

PARTNEŘI

CZ_DEFENCE_ctverec_claim_krivky.jpg
Screenshot 2021-05-27 at 9.58.59.png
bottom of page