top of page

www.cevroarena.cz - Zásady ochrany osobních údajů (c) 2020

Co

Přijímáme, shromažďujeme a ukládáme veškeré informace, které zadáte na našich webových stránkách, nebo nám je poskytujeme jiným způsobem. Kromě toho shromažďujeme adresu internetového protokolu (IP) používanou k připojení vašeho počítače k ​​Internetu; přihlásit se; emailová adresa; Heslo; informace o počítači a připojení a historii nákupů. Můžeme použít softwarové nástroje k měření a shromažďování informací o relacích, včetně doby odezvy stránky, délky návštěv určitých stránek, informací o interakci se stránkami a metod používaných k procházení mimo stránku. Shromažďujeme také osobně identifikovatelné informace (včetně jména, e-mailu, hesla, komunikace); platební údaje (včetně údajů o kreditní kartě), komentáře, zpětná vazba, recenze produktů, doporučení a osobní profil.

Jak

Když provádíte transakci na našem webu, v rámci procesu shromažďujeme osobní údaje, které nám poskytnete, jako je vaše jméno, adresa a e-mailová adresa. Vaše osobní údaje budou použity pouze z výše uvedených konkrétních důvodů.

 

Proč

Tyto neosobní a osobní údaje shromažďujeme pro následující účely:

1. poskytovat a provozovat služby;

2. Poskytovat našim Uživatelům trvalou zákaznickou pomoc a technickou podporu;

3. Abychom mohli kontaktovat naše návštěvníky a uživatele prostřednictvím obecných nebo personalizovaných oznámení týkajících se služeb a propagačních zpráv;

4. Vytvářet agregované statistické údaje a další agregované a / nebo odvozené neosobní informace, které můžeme my nebo naši obchodní partneři použít k poskytování a zlepšování našich příslušných služeb;

5. Dodržovat veškeré příslušné zákony a předpisy.

Ukládání dat

Naše společnost je hostována na platformě Wix.com. Wix.com nám poskytuje online platformu, která nám umožňuje prodávat vám naše produkty a služby. Vaše data mohou být uložena prostřednictvím datového úložiště Wix.com, databází a obecných aplikací Wix.com. Ukládají vaše data na zabezpečených serverech za bránou firewall. Všechny brány pro přímé platby nabízené společností Wix.com a používané naší společností splňují standardy stanovené společností PCI-DSS, jak je spravuje Rada pro bezpečnostní standardy PCI, což je společné úsilí značek jako Visa, MasterCard, American Express a Discover. Požadavky PCI-DSS pomáhají zajistit bezpečné zpracování informací o kreditní kartě naším obchodem a jeho poskytovateli služeb.

Komunikace​

Můžeme Vás kontaktovat, abychom Vás informovali o vašem účtu, řešili problémy s Vaším účtem, řešili spory, inkasovali poplatky nebo dlužné částky, dotazovali se vašich názorů prostřednictvím průzkumů nebo dotazníků, zasílali aktualizace o naší společnosti nebo podle potřeby abychom vás kontaktovali za účelem prosazení naší uživatelské smlouvy, příslušných národních zákonů a jakékoli dohody, kterou s vámi můžeme mít. Pro tyto účely Vás můžeme kontaktovat prostřednictvím e-mailu, telefonu, textových zpráv a poštovní pošty.

Odvolání souhlasu

​Pokud si nepřejete, abychom vaše údaje dále zpracovávali, kontaktujte nás na adrese redakce@cevroarena.cz . Aktualizace zásad Vyhrazujeme si právo tyto zásady ochrany osobních údajů kdykoli upravit, proto je prosím často kontrolujte. Změny a vysvětlení vstoupí v platnost okamžitě po jejich zveřejnění na webu. Pokud v této zásadě provedeme podstatné změny, upozorníme Vás zde, že byla aktualizována, abyste věděli, jaké informace shromažďujeme, jak je používáme a za jakých okolností, pokud existují, používáme a / nebo zveřejňujeme to. Pokud byste chtěli: přistupovat, opravovat, upravovat nebo mazat jakékoli osobní údaje, které o vás máme, vyzýváme Vás, abyste nás kontaktovali na adrese redakce@cevroarena.cz.

bottom of page