top of page

ARCHIV

Generálové: Sundejme si klapky z očí, potřebujeme kissingerovský pohled

Aktualizováno: 28. 6.

Jsou jen dvě oblasti, kde by vláda a opozice měly být konzistentní. Zahraniční politika, kde relativně konzistentní jsme a politika bezpečnostní, kde konzistence chybí.


Hosty bezpečnostního speciálu CEVRO Talks byli brigádní generál v záloze a výkonný ředitel Centra bezpečnostních studií František Mičánek a bývalý šéf armády generál Jiří Šedivý.CEVRO Talks je novým podcastem Vysoké školy CEVRO postavené na americkém modelu: působí zde významní akademici společně s předními odborníky z praxe. Mezi ně patří i brigádní generál v záloze František Mičánek, emeritní děkan NATO College v Říme a výkonný ředitel Centra bezpečnostních studií Vysoké školy CEVRO a armádní generál Jiří Šedivý, bývalý náčelník Generálního štábu AČR, vedoucí katedry bezpečnostních studií a garant MPA programu Bezpečnostní a krizový management.


 

 

Moderátor: Jakub Slavík

Režie: Radek Ježdík, Martin Šafra

Dramaturg: Jiří Š. Cieslar

Výroba: Hotshots, s.r.o. 


 

 

Viděli jste CEVRO Talks s moderátorem TV Nova a absolventem Vysoké školy CEVRO Reyem Korantengem, vedoucím Katedry politologie a mezinárodních vztahů Ladislavem Mrklasem a garantem studijních programů politologie Karlem B. Müllerem?Σχόλια


NEJČTENĚJŠÍ

HLAVNÍ PARTNER

1.png

PARTNEŘI

CZ_DEFENCE_ctverec_claim_krivky.jpg
Screenshot 2021-05-27 at 9.58.59.png
bottom of page